Dugun_Salonu_Balo_Mezuniyet_Toreni Salon Elmira Plus - Balo Davet Düğün Salonu İstanbul Şerifali Ümraniye

Elmira Plus davet ve balo Salonu, Merkezi konumumuz sayesinde şehrin her yerinden kolayca ulaşılabiliyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimleri ve sektörel tecrübe ile burayı da tıpkı diğer salonumuz gibi en iyi şekilde yönetmek ve yürütmek için canla başla çalışıyoruz.

Şık dekorasyonumuz ile misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. 700-800 kişilik Elmira Plus salonumuz ayrıca 250 m2 lik açık terasıyla elegant düğünlerin adresiyiz. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve Napolyon beyaz sandalyeler ile oturma düzenimizi oluşturuyor, siyah masa örtüsü ile de dekorasyonumuzu tamamlıyoruz.

Salonumuzda çiftlerimize en iyi hizmeti verebilmek için hiçbir çaba ve masraftan kaçınmıyoruz. 7 katlı yaş pasta kesim şovu, profesyonel video ve fotoğraf çekimi, kapıda misafir karşılama seremonisi, takip ışığı, sinevizyon gösterisi, palyaço, kaliteli bir ses sistemi ile birlikte piyanist şantör ve kadın veya erkek ses sanatçısı.

Usta aşçılarımızın titizlik ile kaliteli ürünler kullanarak hazırladıkları son derece lezzetli yemek ve ikramlarımız mevcut. Eğer çiftimiz misafirleri için iyi bir ziyafet vermemizi isterlerse onlara birbirinden seçkin set menülerimizi sunuyoruz. Kırmızı veya beyaz etli ana yemek seçeneklerimiz ile yemekli menüler, ordövr tabağı, kokteyl menüsü, tatlılar ve aperatif menülerden oluşan seçeneklerimizden bütçenize ve damak tadınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Salonumuzda ayrıca; kına geceleri, nişan ve nikâh törenleri, sünnet merasimleri, kurumsal etkinlikler, toplu yemek davetleri ve benzeri gibi organizasyonları da aynı özenle düzenliyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz bize telefon numaralarımız ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.
Elmira Plus Davet ve Balo ailesi olarak sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

 

Bilgi ve Rezervasyon İçin :
0216 527 25 00 - 0541 634 40 45

Ümraniye Düğün Nişan Kına
Ataşehir Düğün Nişan Kına
Maltepe  Düğün Nişan Kına
Çekmeköy Düğün Nişan Kına


Türk Web Ajans